Olga Riznychuk

Haridus: Kõrgem, Prikarpatski Vassili Stefaniku nim. Rahvus-Ülikool 2010, eriala: inglise keel ja kirjandus BA; Prikarpatski Vassili Stefaniku nim. Rahvus-Ülikool 2018, eriala: inglise ja hiina filoloogia ja tõlkimine MA.

Pedagoogiline kogemus: alates aastast 2008, Dialoogis töötab alates 2020.

Õpetaja endast:

Lõpetasin Prikarpatski Vassili Stefaniku nim. Rahvus-Ülikooli (Ukraina), sain magistrikraadi humanitaarteaduste valdkonnas. Minu põhisuund on inglise ja hiina keeled.

Kaua, peaaegu seitse aastat, elasin ma Vietnamis ja töötasin seal inglise keele õpetajana. Peale kolme aastat läksin elama Ukrainasse ja samuti õpetasin inglise keelt kursustel ja individuaaltundides. Samuti osutasin tõlketeenust hiina-inglise suunal. Mul on erinevatesse vanusegruppidesse kuuluvate õpilaste õpetamise kogemus.

Praegu, juba mitu aastat, elan Eestis, õpin Tartu Ülikooli magistrantuuris: otsustasin proovida midagi uut enda jaoks ja valisin poliitikateadused.

Oma tundides meeldib mulle väga eksperimenteerida, kasutades uusi õpetamismeetmeid selle jaoks, et tunnid oleksid huvitavad ja kasulikud. Kõige olulisem minu jaoks on näha, kuidas õpilane areneb ja enese kallal töötab.

Vaba ajal meeldib mulle sporti teha, ujuda ja jalutada värske õhus. Veel üks minu hobi on muusika. Mulle meeldib laulda ja tantsida!