Burak Yilmaz

Merhaba! 

Minu nimi on Burak Yilmaz. Olen sündinud Istanbulis. Lõpetasin Gazi ülikooli vene keele ja kirjanduse erialal. Hetkel ma õpin Tartu Ülikoolis vene ja slaavi filoloogia erialal. Ma õpetan türgi ja vene keelt vene ja inglise keelte baasil juba 5 aastat. Töötasin õpetajana ja tõlkijana erinevates keeltekoolides ja tõlkebüroodes, sellepärast olen tuttav mõlema keele arvukate nüanssidega.

Tunnen huvi erinevate keelte vastu ja professionaalselt tegelen lingvistikaga. Mulle meeldib keeli õpetada ja oma tudengitega aega veeta. Meie tunnid käivad sõbralikus ja rõõmsas seltskonnas, tihti me isegi ei märka, kuidas aeg möödub. Tundides me õpime mitte ainult türgi keelt, vaid ka Türgi kultuuri. Vestleme lauludest, ajaloolistest kohtadest, Türgi ajaloo tuntud figuuridest.

Mulle meeldib töötada inimestega, kes soovivad õppida keelt, suhelda selles keeles ja laiendada oma teadmisi. Mulle meeldib õpetada keelt nii rühmas, kui ka individuaalselt. Ma arvan, et iga rühma ja iga inimese suhtes on vaja rakendada personaalset lähenemist.

Ootan kõiki, kes soovivad õppida ühte huvitavamatest keeltest maailmas. See on keel, mis on läbinud kogu Aasiat ja seadis end sisse sellel maal, kus õitsesid kõige vanemad tsivilisatsioonid.