Õpikute valik ja ostmine

Dialoogi poolt pakutavate raamatutega on võimalik tutvuda meie kontorites Tallinnas, Tartus ja Narvas. Meie asjatundlikud konsultandid aitavad teil teha valiku just teile sobiva õppekirjanduse osas. Kohapeal on võimalik raamatuid nii osta kui tellida.

Kontorites on võimalik tutvuda ka kirjastuste täielike tootevalikutega nii paberkujul kui elektrooniliselt.

Lisaks kirjastuste kataloogidele on Dialoog koostanud soovituslikud kataloogid koolidele, keelekeskustele ja raamatukogudele. Nendes on ära toodud Dialoogi hinnad, allahindlused ja kohaletoimetamise tingimused. Kuna kirjastused muudavad oma hinnakirju igal aastal, mõnikord isegi kaks korda aastas, tuleb katalooge pidevalt ajakohastada. Seepärast veenduge enne tellimuse esitamist, et kasutate meie kehtivat soovituslikku kataloogi.

Kliendid, kellel ei ole võimalik meie kontorisse tulla, saavad küsida nõu telefoni või e-posti teel. Soovi korral võime meie soovitusliku kataloogi saata teile posti teel. Kõige populaarsemate raamatutega saab tutvuda Dialoogi kodulehel jaotises Bestsellers.

Raamatuid on võimalik osta ka meie veebipoest ExLibris (exlibris.ee), mis tegutseb alates 2004. aastast. Raamatutega saab enne ostmist tutvuda lühikirjelduste abil. E-poe valikuga saab tutvuda igaüks, kuid ostu saab sooritada vaid registreerunud klient.

Palun tutvuge enne tellimuse esitamist meie veebipoe müügitingimustega (kliendiks registreerumine, tellimuse esitamine, komplekteerimis- ja transporditingimused, ostja ja e-poe õigused ja kohustused).

Iga kuu 15. kuupäeval tulevad veebipoodi müügile kümned raamatud allahindlusega kuni 80%.

NB! Ehkki Dialoogi esindused ja veebipood ExLibris kuuluvad Dialoogile, on tegemist eraldiseisvate äriüksustega, mistõttu võivad pakutavad soodustused erineda.

Kontaktandmed

Kui soovite osta raamatuid või küsida nõu, võtke meiega ühendust tööpäevadel kell 9.00–17.30.

Dialoogi bürood:
Tartus Turu 9, tel. 55560230, raamatud@dialoog.ee
Tallinnas(digibüroo), tel. 55560230, tellimused@dialoog.ee
Narvas Kreenholmi 3, tel. 55560235, narva@dialoog.ee