Aule Leesmäe

Haridus: kõrgem, Tartu Ülikool 1995, baccalaureus artiumi kraad eesti keel (võõrkeelena) erialal. Tartu Ülikooli Pedagoogikakeskus 1996, eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti õppekeelega koolis

Pedagoogiline kogemus: eesti ja hispaania keele eratundide andmise kogemus, Dialoogis töötab alates 2021.

Õpetaja kvalifikatsioon: Haridus-ja Teadusministeeriumi ja Keeleameti poolt kinnitatud, et õpetaja Aule Leesmäe on pädev läbi viima A2-, B1-, ja B2-taseme tasemeeksamiks ettevalmistamisele suunatud eesti keele täienduskoolitust.

Õpetaja endast:

Peatselt pärast ülikooli viis juba ammune huvi hispaania keele ja kultuuri vastu mind Hispaaniasse, kus ma tänaseni elan. Aastatega on Hispaania mulle väga armsaks saanud ja tugevasti südamesse kinnistunud. Hispaania keelt olen õppinud mitmetel kursustel ja olen oma teadmisi pidevalt täiendanud iseseisvalt õppides. Aastatel jooksul olen niisama huvist tegelenud ilukirjanduslike tekstide hispaania keelest eesti keelde tõlkimisega.

Vaatamata sellele, et olen Eestist kaua eemal olnud, olen ma püüdnud end Eestis toimuvaga kursis hoida ja loomulikult ei ole ma ära unustanud eesti keelt.

Arvan, et võõrkeele omandamise võtmesõnaks on motivatsioon. Ja eks õpetaja on siis see, kes õpetab, suunab, aitab… Kõigile võõrkeele õppijatele soovin visadust eesmärgi saavutamisel ja põnevaid avastusretki võõrkeelte omandamisel!

Vabal ajal meeldib mulle eelkõige reisida, et ammutada endasse seda tohutut rikkust, mida ümbritsev maailm meile pakub. Suure huviga loen raamatuid, armastan joonistada, mere ääres olla ja looduses viibida.

Scroll Up