Seminarid õpetajatele

Koolituskeskus Dialoog viib läbi erinevaid koolitusi õpetajatele.

Seminarid võõrkeelte õpetajatele toimuvad meil alates 2000. aastast, mil Dialoog hakkas tegelema keeleõpperaamatute müügiga. Seminaride teemaks on inglise, eesti, vene ja saksa keele uute õpikute analüüs ja nende võrdlus varem välja antud trükistega. Seminare viivad läbi kirjastuste esindajad ja lektorid, õpikute autorid, tuntud ülikoolide pedagoogid ja Dialoogi raamatuosakonna töötajad. 2019. aasta sügisel toimusid seminarid saksa keele õpetajatele (Tutvustati nutitelefoni kasutusvõimalusi õppetundides põhikooli Hueberi kirjastuse õpiku “Beste Freunde” järgi) ning ingise keele õpetajatele Suurbritannia kirjastuse Pearson õpikute “Gold Experience” kohta. Samuti toimus seminar lihtsustatud võõrkeelsete lugemisraamatute kohta.

Pedagoogika- ja psühholoogiaalased koolitused on ette nähtud pedagoogilise hariduseta õpetajatele, kasvatajatele, ringi- ja huvialajuhtidele, kes töötavad koolides, gümnaasiumides, kutseõppeasutustes või huvikoolides.

Koolitused õpetajatele toimuvad Dialoogi osakondades Tartus, Tallinnas ja Narvas vastavalt koolituskalendrile ja õppekavadele.

Kontaktandmed

Kui soovite registreerida kursusele või küsida nõu, võtke meiega ühendust tööpäevadel kell 9.00–17.30.

Dialoogi bürood:
Tartus Turu 9, tel. 55613474, koolitus@dialoog.ee
Tallinnas(digibüroo), tel. 55 640 737, tallinn@dialoog.ee
Narvas Kreenholmi 3, tel. 5135725, koolituskeskus@dialoog.ee