Tutvu ja osta: Bestsellers

Igal aastal antakse välja kümneid uusi võõrkeeleõpikuid. Mõnel neist õnnestub saada tõeliseks menukiks ehk kasutajatele enim meeldinud õpikuks. Menukid müüakse nii kiiresti läbi, et kirjastused lasevad autori nõusolekul välja kordustrükke, mis võivad algtiraažist olla mitu korda suuremad. Aja möödudes tuleb õpikute sisu ajakohastada. Kaasaegsed õpikud tõrjuvad kõrvale need, mis veel 10 – 15 aastat tagasi olid parimad.

Jaotisse „Bestsellers“ on koondatud uusimad ja enim müüdud tänapäevased õpperaamatud, mis on jagatud 14 eri teemaks: õpikud eelkooliealistele, õpilastele ja täiskasvanutele, spetsiaalsed materjalid rahvusvahelisteks eksamiteks valmistumiseks, sõnaraamatud, lugemikud ja palju muud.

Selleks et raamatutega lähemalt tutvuda, tuleb külastada meie veebipoodi, leida üles kogu huvipakkuv raamatusari ja lugeda läbi raamatute lühikirjeldused. Soovi korral saate kodust lahkumata osta teile sobiva teose. Raamatute varasemaid trükke saab osta märkimisväärse allahindlusega, mis kehtivad üksnes veebipoes.

Vastame alati hea meelega teie küsimustele: külastage meie kontorit, helistage või kirjutage.

Kontaktandmed

Kui soovite küsida nõu või osta raamatuid, võtke meiega ühendust e-posti aadressil raamatud@dialoog.ee või helistage telefonil 5556 0230 tööpäevadel kell 9.00–17.00.

Dialoogi bürood:
Turu 9, Tartu, tel 5556 0230, raamatud@dialoog.ee
Tallinn, tel 5 5566 1123, tallinn@dialoog.ee
Kreenholmi 3, Narva, tel 5556 0235, narva@dialoog.ee

Scroll Up