Tutvu ja osta: Bestsellers

Igal aastal antakse välja kümneid uusi võõrkeeleõpikuid. Mõnel neist õnnestub saada tõeliseks menukiks ehk kasutajatele enim meeldinud õpikuks. Menukid müüakse nii kiiresti läbi, et kirjastused lasevad autori nõusolekul välja kordustrükke, mis võivad algtiraažist olla mitu korda suuremad. Aja möödudes tuleb õpikute sisu ajakohastada. Kaasaegsed õpikud tõrjuvad kõrvale need, mis veel 10 – 15 aastat tagasi olid parimad.

Jaotusesse „Bestsellers“ on koondatud kõige uuemad ja enim müüdud tänapäevased õpperaamatud, mis on jagatud 14.-ks eri teemaks: õpikud eelkooliealistele, õpilastele ja täiskasvanutele, spetsiaalsed materjalid valmistumiseks rahvusvahelisteks eksamiteks, sõnaraamatud, lugemikud ja palju muud.

Selleks, et raamatutega lähemalt tutvuda, tuleb külastada meie veebipoodi, leida üles terve huvipakkuv raamatusari ja lugeda läbi raamatute lühikirjeldused. Soovi korral saate osta teile sobiva teose kodust lahkumata. Raamatute varasemaid trükke saab osta märkimisväärse allahindlusega, mis kehtivad üksnes veebipoes.

Vastame alati hea meelega teie küsimustele: külastage meie kontorit, helistage või kirjutage.

Kontaktandmed

Kui soovite osta raamatuid või küsida nõu, võtke meiega ühendust tööpäevadel kell 9.00–17.30.

Dialoogi bürood:
Tartus Turu 9, tel. 55560230, raamatud@dialoog.ee
Tallinnas(digibüroo), tel. 55560230, tellimused@dialoog.ee
Narvas Kreenholmi 3, tel. 55560235, narva@dialoog.ee