Amalya Grigorjan

Ta lõpetas Jerevani Riikliku Ülikooli armeenia keele ja kirjanduse teaduskonna. Lisaks emakeelele räägib ta vabalt vene keelt ja tunneb inglise keelt B2 tasemel.

Amalya elab ja töötab Armeenias. Õpetab armeenia keel meditsiiniinstituudi välisüliõpilastele. Tal on tiitli Armeenia tunnustatud õpetaja.

Amalya Teeb koostööd Dialoogiga alates 2019. aasta talvest. Tema esimene õpilane Dialogis oli tüdruk Saaremaalt, kes õppis armeenia keel mitu kuud Skype’i kaudu inglise keele baasil.

Amalia hindab oma õpilastes töökust ja loovust. Lisaks üliõpilastele on tema eelmiste aastate õpilased Armeeniast väljaspool elavaid armeenlasi, kes tahavad õppida oma kaugema kodumaa keelt, samuti teiste rahvaste inimesi, kes on huvitatud Armeenia keele ja kultuuri vastu.

Tema õpilaste seas on erineva vanusega ja eri elukutsetega inimesed. See on spetsiaalselt koostatud koolitusmaterjalid kaugõppeks Skype’i kaudu.

Ta arvab, et keele omandamiseks on oluline, et peale tööd õpetajaga õpilane tegeleb keelega iseseisvalt vähemalt 30 minutit päevas, sealhulgas nädalavahetustel. See aitab saavutada kõrgeid tulemusi.

Scroll Up