Dmytro Popov

Haridus: Kõrgem, Gorlovki Pedagoogiline Instituut 1993, eriala: inglise ja hispaania keele õpetaja, võrdlustatud MA.

Pedagoogiline kogemus: Dialoogis töötab alates 2019.

Õpetaja endast:

Minu huvi võõrkeelte vastu ilmnes üsna varakult, kooliajal. 8. klassi lõpuks sain selgelt aru, et astun võõrkeelte instituuti ja nii see juhtuski. Astusin sisse Ukrainas Donetski oblasti Gorlovski Võõrkeelte Instituuti ning lõpetasin selle kiitusega inglise ja hispaania keele õpetajana.

Perestroika-aastatel ei leidnud ma keskkoolis tööd ja unustasin pikaks ajaks oma diplomi. Arvasin, et tõenäoliselt ei hakka ma seda enam kunagi kasutama nii nagu mõeldud-töös õpetajana, kuid Eestisse saabudes pakuti mulle koolis tööd. Omandasin eesti keele B2 tasemel ja asusin tööle õpetajana. Pedagoogiline töö hakkas mulle meeldima.

Õpetan endiselt ka üldhariduskoolis, kuid mul on tõeliselt hea meel juhendada lapsi Dialoogi tundides, kus väikesed rühmad võimaldavad mul iga õpilasega hoolikalt töötada ja heade tulemustega võõrkeelt õpetada.

Sisemine huvi võõrkeelte vastu on aidanud mul lühikese aja jooksul õppida eluks vajalikke uusi keeli. Elasin mitu aastat Iisraelis ning õppisin seal heebrea keelt. Valdan seda vabalt ja õpetan heebrea keelt Dialoogis nii täiskasvanutele kui ka lastele.