Natalja Maksakova

Olen lõpetanud Narva Kõrgema kooli vene keele ja kirjanduse erialal.

Pärast lõpetamist 2000. aastal alustasin Dialoogis tööd juhiabina ja alates 2010. aastast töötan Dialoogi Narva osakonna juhina.

Mul on tõeliselt hea meel töötada juba 19 aastat selles hästi koordineeritud ja sõbralikus meeskonnas kõrgetasemeliste spetsialistide – õpetajate ja tõlkijate – hulgas. Minu töö on mitmekülgne ja loominguline.

Meil on väga erinevad kliendid: lastest vanuriteni. Me töötame ka koolide ja ettevõtetega. Mõned õpivad keelt, mõned ostavad raamatuid, samuti on neid, kes tellivad tõlketöid. Inimestel on erinevad küsimused, soovid, vajadused ja meeleolu. Me püüame aidata kõiki nii palju, kui on meie võimuses ja pädevuses.

Dialoogi pika ajaloo jooksul alates 29. juunist 1989 on juures õppinud keeli tuhanded inimesed. Paljud neist tulevad meie juurde tagasi igal aastal: nad tellivad tõlkeid, õpivad uusi keeli, parandavad oma oskusi, ostavad iseseisvaks õppeks kirjandust, toovad oma lapsed laste keeltekooli rühmadesse.

Ja mul on hea meel teada, et olen oma tööga selles kõiges osalenud. Väga meeldiv on saada klientide tänu tehtud töö eest. Minu jaoks on kliendi rahulolu meie professionaalsuse tunnustamine.

Mul ei ole palju vaba aega. Töö ja perekond hõlmab paljusid kohustusi. Aga kui leian vaba hetke, siis meeldib mulle looduses olla. Mets, meri, park, rand, loodus annavad mulle jõudu ja meelerahu.