Keeleõpe välismaal

Võõrkeeli on võimalik omandada ka väljaspool Eestit. Peale algteadmiste omandamist soovivad paljud õppijad kinnistada ja arendada õpitud oskusi keelekeskkonnas. Dialoog pakub võimalust õppida inglise keelt Inglismaal Londonis, Manchesteris ja Bournemouthis; Kanadas Torontos või hoopis Maltal; saksa keelt Saksamaal Berliinis, Hamburgis, Frankfurtis; vene keelt Venemaal Sankt-Peterburgis ja Moskvas; itaalia keelt Itaalias Roomas ja Firenzes; prantsuse keelt Prantsusmaal Nices ja Cannes ; hispaania keelt Hispaanias, Barcelonas, Madridis.

Kõigis nimetatud riikides on Dialoogi partneriteks rahvusvahelised keeltekoolid. Valime partneriteks keeltekoolid, kus õppetöö kestab aastaringselt ja kool omab mitmeaastast töökogemust.

Meie kliendid on alates 1994. aastast õppinud kõigis nimetatud riikides ja meil on väliskoolitustega piisav kogemus, et pakkuda oma klientidele parimat.

Koolituste programmid, õppimise ja majutuse tingimused, on igas koolis erinevad, kuid kõigis neis on ka midagi ühist:

  1. Kursused kestavad minimaalselt 2 nädalat;
  2. Tavaline õppekoormus on 20 ak. tundi nädalas/ 2 tundi hommikul ja 2 tundi peale lõunat.
  3. Õppetöö toimub tööpäevadel E- R;
  4. Riigipühadel õppetööd ei toimu ja tasaarvestust koolid ei tee;
  5. Hinnad on erinevad, aga tund rühmas on 5-6 korda odavam, kui individuaalõpe.
  6. Paljudes koolides on lisaks üldkeele õppimise võimalusele ka erialased kursused;
  7. Majutust pakutakse tavaliselt peredes või kooli ühiselamus.
  8. Kursused algavad esmaspäeva hommikul ning lennupileti ostmisel tuleb arvestada sellega, et kohal on vaja olla juba pühapäeval.

Rahvusvahelised koolid asuvad enamasti ajaloolistes kohtades või rannikul ning pakuvad erinevaid ekskursioone ja üritusi õhtusel ajal. Õppimine rahvusvahelistes keeltekoolides annab väga hea võimaluse ühendada puhkus ja keeleõpe, mistõttu enamus meie õppijatest soovivad sõita väliskoolitusele suvel. On ka neid, kes on käinud sügisel, kevadel ja isegi talvel. Vt. Galerii

Kui Teil on loetu põhjal tekkinud küsimusi, palun võtke meiega ühendust e-posti teel, aadressil: dialoog@dialoog.ee

Kui soovite, et saadame Teile hinnapakkumise, palun täitke esialgne hinnapäringu ankeet.

Sooviavalduse ankeet