Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Prantsusmaa


1) Centre International D´Antibes (Antibes)

See kõige tunnustatum prantsuse keele kool asub Antibes linnas - Prantsuse Rivieras. See on rahvusvaheline kool, mida aastaringselt külastavad tudengid üle maailma. Kool pakub kõigile keeletasemetele mitmeid erinevaid kursusi.

 1. Standartne kursus
  20 akadeemilist tundi nädalas. See kursus keskendub prantsuse keele grammatikale ja suhtluskeelele, mis aitab toime tulla igapäevastes olukordades.
 2. Intensiivne kursus
  30-36 akadeemilist tundi nädalas. Ühes rühmas kuni 6 inimest. Selles kursuses antavad ülesanded motiveerivad inimesi suhtlema ja aitavad ületada keelebarjääri. Prantsuse keelt praktiseeritakse igapäevastes situatsioonides, tehakse käike linnadesse (Antibes ja Nice) ning parandatakse ka hääldust. See intensiivne kursus on suunatud keelelise spontaansuse ja lingvistiliste reflekside arendamisele.

Lisaks veel on selles koolis võimalus osaleda erialastel keelekursustel: “Prantsuse ärikeel”, “Poliitiline elu Prantsusmaal”, “Prantsuse kunst ja kirjandus” ning “Kultuur ja tsivilisatsioon.”

Prantsuse keel ettevõtte juhtivtöötajatele

Kursus on mõeldud juriidilistele isikutele, ettevõtete juhtidele, juhatajatele, tegevdirektoritele, äriinimestele jne.

Selle eesmärgiks on võimaldada õpilastel suhelda ning suhtlemisoskust arendada erialastes situatsioonides ja arendada teadmisi Prantsusmaa ärimaailma kohta (korporatiivne süsteem, maksustamise süsteem, telefonisuhtlus jne)

Pikaajalisi keelekursuseid

Prantsuse keele eksami ettevalmistuskursused

 • DELF
 • “Alliance Française”
 • TCF Kestus

4-16 nädalat, 20-30 akadeemilist tundi nädalas

Prantsuse kultuurikursused

 • vein ja toiduvalmistamine
 • kaasaegne kunst ning meie eluviis
 • aroom, värv ja maitse

Majutusvõimalused

 • ühiselamus (standartne või kõrgtasemeline)
 • prantsuse perekonnas
 • 4-tärni hotellis

Miks mitte ühendada perepuhkust Prantsuse Rivieras keelekursustega? Kooli on võimalik tulla õppima ka koos perekonnaga! Kuigi lapsed ja täiskasvanud õpivad eraldi rühmades vastavalt oma keeletasemele, võtavad nad kõik ühiselt osa erinevatest meelelahutuslikest programmidest.

Nende kursuste käigus saavad õpilased suurepärase võimaluse degusteerida kuulsaid Prantsuse veine, valmistada traditsioonilisi Prantsuse toite ning isegi luua oma parfüümi tuntud Grasse linnas! Tule ja tutvu!

Te võite tutvuda selle kooli suviste keeleõppevõimalustega noortele siit!

2) Accord Ecole de Langues (Paris)

Tule prantsuse keelt õppima Pariisi, Prantsusmaa pealinna ja maailmakultuuri südamesse!

ACCORD kool asutati 1988. aastal ja see asub Pariisi kesklinnas imeilusas vanaaegses hoones Grand Boulevards tänaval. Louvre, Opera, George Pompidou Center ja kuulus Grands Magasins asuvad jalutuskäigu kaugusel.

Koolis on 20 valgusküllast avarat klassituba, mis on varustatud kaasaegse audio- ja videotehnikaga. Samuti on siin olemas mugav kohvik ja arvutituba tasuta Internetiga.

See kool pakub kõrgekvaliteetset prantsuse keele õpet.

Kursused:

 • Intensiivne keeleõpe – 26, 30, 34, 38 akadeemilist tundi nädalas;
 • Individuaaltunnid;
 • Intensiivne -PLUS – kursused (erialakursused äriinimestele, juhtivtöötajatele, diplomaatidele; äri-, juura-, tehniline keel).

Selle kooli moto on järgmine: Räägi prantsuse keeles mõistetavalt, korrektselt ja asjakohaselt!

Selle eesmärgi saavutamiseks töötavad kooli õpetajad välja individuaalse õppestrateegia iga õpilase jaoks, mis aitaks teda rakendada suhtlemisoskust, mida ta valdab perfektselt emakeeles, õpitavale keelele. Suhtlemine on selles koolis prioriteediks. Samal ajal pööratakse piisavalt tähelepanu ka kuulamis- ja lugemisoskuse täiendamisele ja prantsuse keele häälduse ja kirjaliku eneseväljenduse parandamisele.

Küsige lisainformatsiooni ja hinnapakkumist koolitus@dialoog.ee


Üles