Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Keeleõpe asutuses


Kui ettevõte soovib koolitada korraga mitut töötajat, oleks otstarbekam ja mugavam teha seda ettevõtte oma ruumides. Meie õpetaja tuleb firmasse ise kohale ning õpilastel ei kulu aega tundidesse sõitmiseks. Sel viisil saab õppida kõiki Dialoogis õpetatavaid keeli. Asutus peaks andma koolituse läbiviimiseks soobivad õpperuumid, mis vastavad koolituse nõuetele. 

Enne koolituse algust, juba esimesel kohtumisel ettevõtte esindajate ja õppima asujatega teeme keeletestid, et õpilased taseme järgi rühmadesse jagada. Korralik eeltestimine võimaldab moodustada asutusel minirühmad, väiksed rühmad ja gruppid tavasuurusega kuni 12 inimest vastavalt nende oskustele ja vajadustele, mis annab koolitusele väga kõrge tulemuse. Seejärel koostame tundide graafiku ning kuulame ära firma ja õppijate soovid keeleõppe üksikasjade osas.

Asutuse tellimuse järgi koostame spetsiaalsed õppekavad, kus arvestatud kõik õppekavanõuded ja arvestatud  ka õppijate  vajadused. Õppematerjali valime vastavalt õppijate eesmärkidele ja olemasolevale keeleoskusele. Sageli on ettevõte huvitatud eelkõige töötajate ametialase keeleoskuse täiendamisest.

Meil on kasutada lai valik tänapäevast erialast keeleõppematerjali. Kui õppijatele on vajalik tööalane suhtlemine võõrkeeles, siis kasutame õppematerjale, mis on mõeldud just aktiivse suhtlemise arendamiseks. Tundide aeg ja maht on kokkuleppelised. Kui ettevõte on huvitatud keeleõppe tulemustest, siis testime õpilasi kursuse lõpus.

Enne koolituse algust sõlmime ettevõttega lepingu, vajaduse korral ka iga õppijaga eraldi. Tasuda võib ettevõte või iga õppija ise. Töötajate koolitamise eest võib firma tasuda osade kaupa. Kui õppijad maksavad ise, on samuti võimalik tasuda mitmes osas. Koolitustasu võib jagada ka firma ja õppija vahel.

Meie koolitusi võib tellida nii Tartus, Tallinnas kui Narvas asuv ettevõte, samuti oleme kursusi teinud väiksemates asulates nende linnade lähedal. Tartust, Tallinnast või Narvast väljaspool asuv ettevõte maksab lisaks koolitusele ka õpetaja sõidukulud.

 


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL