Elisaveta Sai

Haridus: Kõrgem, Tartu Ülikool 2019, eriala: inglise keel ja kirjandus BA. Õpib magistrantuuris inglise keele õpetaja erialal.

Pedagoogiline kogemus: alates aastast 2018, Dialoogis töötab alates 2019.

Õpetaja endast:

Minu õpetajakarjäär algas teismelisena. Peterburis, kus ma olen sündinud ja lõpetasin kooli, antakse õpilastele kord aastas võimalus saada üheks päevaks õpetajaks. See kogemus tähistas minu unistuse algust õpetada inglise keelt, kuna see on alati olnud minu lemmikaine koos vene keele ja kirjandusega.

Pärast kooli otsustasin, et on vaja end pikemaks ajaks õpetajana proovile panna ja mugavustsoonist lahkuda, seetõttu läksin Poola praktikale. Pärast kahekuulist tööd lastega Poola koolides olin veendunud, et õpetajaks töötamine on minu kutsumus.

2015. aastal Eestisse kolimine aeglustas oluliselt minu õpetajaks saamise protsessi, kuna mul oli vaja võimalikult kiiresti õppida eesti keelt. Lõpetasin 2019. aastal Tartu Ülikooli inglise keele ja kirjanduse eriala ning otsustasin jätkata õpinguid magistrantuuris.

Põhjus, miks mulle meeldib Dialoogis tunde läbi viia, on lihtne, see on minu õpilaste teene. Iga päev valmistun järgmiseks õppetunniks ja valin materjalid, et muuta inglise keel nende lemmikaineks.

Õppimisest ja õpetamisest vabal ajal meeldib mulle lugeda, reisida ja õppida võõrkeeli.

Scroll Up