Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Koolituskeskus Dialoog


Dialoog  tegeleb keeleõppega alates 29. juunist 1989.aastal, kui asutati Teaduslik pedagoogiline kooperatiiv Dialoog. 1993. aastal kooperativ oli ümber vormistatud aktsiaseltsiks Dialoog, mis vastavalt seadusandlusele on aastal 2010 asutanud täiskasvanute erakooli Koolituskeskus Dialoog, kus täikasvanud läbivad keelte, raamatupidamise ja  metoodika alaseid  täienduskoolitusi õpetajatele

AS Dialoog on ka teise koolitusasutuse omanik, mis alustas samuti tegevust 1989. aastal. See on Laste Keeltekeskus, kus õppivad lapsed ja noored inglise ja eesti keelt  alates 4. eluaastast. 

Koolituskeskus Dialoog kuulub Eesti parimate koolitusfirmade hulka.

Meil saab õppida eesti, inglise, vene, saksa, soome keelt. Keeli võib omandada auditoorselt Tartus, Tallinnas ja Narvas. Dialoogi kaudu võib sõita õppima välismaale  rahvusvahelistesse keelekoolidesse ja omandada  keelt Inglismaal, Saksamaal, Prantsusmaal, Venemaal, Itaalias või teistes riikides - meil on head partnerid igal pool maailmas.

Juba 20 aastat saab Dialoogis õppida raamatupidamist, osaleda  majandusarvestuse seminarides, mida viivad läbi  oma ala kogenud spetsialistid.

Me korraldame metoodika alaseid seminare eesti- ja võõrkeelte õpetajatele, kus õpikute autorid  tutvustavad õpetajatele oma materjale. 

Meil on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud  tegevusluba eesti keele õpetamiseks,  eesti keele õppekavad on registreeritud ja avaldatud Eesti Hariduse Infosüsteemis (EHIS). Teised täiskasvanute täienduskoolitused on esitatud EHIS-esse majandustegevusteatena. 

Laste keeltekeskuse õppekavad on samuti registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi Infosüsteemis.

Õppetunnid toimuvad mugavates ning nüüdisaegse õppetehnikaga sisustatud ruumides. Kaks meie õppeklassidest asub Tallinna kesklinnas, Narvas on kolm klassiruumi. Tartu koolituskeskusel on viis õppeklassi. Tundide vaheajal pakume õppijatele kohvi või teed.

Õppematerjalid on tänapäevased ja aitavad luua põnevat õppeprotsessi. Õpetajad kasutavad ka mitmesugust lisamaterjali. Inglise keele õppematerjale toome sisse Suurbritanniast, saksa keele õpikuid Saksamaalt,   soome keele õpikuid Soomest, vene keele õppematerjale Venemaalt.  See tähendab, et  saame oma kursustel pakkuda suures valikus  parimaid ja uusimaid õppematerjale. 

Eesti keele õpetamisel teeme kõik, et õpetada keelt tulemuslikumalt, ning aidata meie õpilastel edukalt sooritada riiklik tasemeeksam.


Koolituse valikul palume Teil tutvuda Dialoogi õppekavadega, õppekorraldusega ja  õppetingimustega selgitamaks välja, kuidas Koolituskeskus  tagab oma tegevuse kvaliteedi. 

Koolituse valikul tuleb ka konsulteerida koolituste korraldajaga ja vajadusel teha keeletest, et valida õige tase. Koolituste korraldaja lisab Teie avaldusele Teiega kooskõlastatud maksegraafiku, mille alusel võib õppetasu maksta osade kaupa kogu kursuse kestel.
Meil on mitmesuguseid soodustusi eraisikutele, peredele ning püsiklientidele. Täpsemat informatsiooni nende kohta saate koolituse korraldajalt.

Tunniplaan on mitmekesine, kindlasti leiate sealt endale midagi vajalikku ja huvitavat. Kursused on toimumas kogu aasta jooksul– õpihimu ei valda inimest mitte ainult sügisel!

Tere tulemast Dialoogi õppima!


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL