Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Inglismaa


1) Anglo-Continental (Bournemouth)

Kool asub kaunis Lõuna-Inglismaa kuurortlinnas Bournemouth’is, mis on Londonist umbes 1,5 tunni autosõidu kaugusel.

Selles koolis pakutakse ka ärikeele, meditsiini, juura ja turisminduse valdkonna keelekursusi ning kursusi inglise keele õpetajatele.

2) Anglolang (Scarborough)

 • 16 mugavat klassituba
 • raamatukogu
 • puhketuba
 • kohvik talveaias
 • kino
 • videotuba suure ekraaniga
 • kaasaegsed audio-video seadmed
 • arvutituba, interneti kasutamine on tasuta
 • konverentstuba

Inglise ärikeel: selle kooli kursused aitavad Teid parandada järgmisi professionaalseid oskusi:

 • presentatsioonide ettevalmistamine
 • koosolekutes osalemine
 • läbirääkimiste korraldamine
 • telefonivestluste pidamine
 • kuulamine
 • erialaste tekstide lugemine
 • klientidega vestlemine.

Erialased kursused:

 • juhtimine (management)
 • pangandus ja finants (banking and finance)
 • turundus (marketing)
 • avalikud suhted (public relations)
 • personalijuhtimine (human resource management)
 • valitsus (government)
 • linnaplaneerimine (town planning)
 • tehnilised ained (engineering/technical subjects)
 • arvutiga töötamine (computing)
 • reisimine ja turism (travel and tourism)
 • meditsiin (medicine)
 • seadus (law)

Ärikeele intensiivsed kursused rühmade jaoks:

 • Presentatioonide ettevalmistamine
 • Koosolekud
 • Inglise keel sekretäritele

Võimalik on korraldada kliendi soovidele vastavaid spetsiaalseid kursusi (kui rühmas on 2 või rohekm inimest samast firmast)

Ettevalmistus eksamiteks: PET, FCE, CAE, CPE; business exams: BEC 1,2,3, TOEIC.

Ettevalmistus rahvusvahelisteks testideks (on võimalik osaleda lühikestes kursustes-1-2 nädalat): IELTS, TOEFL, TOEIC.

Kuupäevad Kursuse sisu
September-Detsember, 14 nädalat: 25 tundi nädalas. Rühmas on 15 inimest. PET / FCE / CAE / CPE+IELTS / TOEFL / TOEIC / GMAT ja akadeemiline inglise keel VÕI Üldkeel (intensiivne) ja akadeemiline inglise keel
Jaanuar-Märts, 9 nädalat: 25 tundi nädalas. Rühmas on 15 inimest. PET / FCE+IELTS / TOEFL / TOEIC / GMAT ja akadeemiline inglise keel VÕI Üldkeel (intensiivne) ja akadeemiline inglise keel
Märts-Juuni, 14 nädalat: 25 tundi nädalas. Rühmas on 15 inimest. ET / FCE / CAE / CPE+IELTS / TOEFL / TOEIC / GMAT ja akadeemiline inglise keel VÕI Üldkeel (intensiivne) ja akadeemiline inglise keel
Juuli-September, 8 nädalat: 25 tundi nädalas. Rühmas on 15 inimest. Üldkeel (intensiivne) ja akadeemiline inglise keel+IELTS.

Kursused inglise keele õpetajate jaoks. Kursused sisaldavad üldkeelt, õpetamisemetoodikat ja Suurbritaania kultuuri. Samuti kursuste raames toimuvad ekskursioonid ajaloolistesse kohtadesse Inglismaal, kohtumised kohalikute ühiskondlikute tegelastega, kohalikute koolide külastamised.Võimalik on korraldada kliendi soovidele vastavaid spetsiaalseid kursusi. Kursused toimuvad iga 2 nädalat suve jooksul. Rühmade jaoks – vastavalt järelpärimisele, aasta jooksul.

Inglise keel+ kursused Inglise keel+toiduvalmistamine/kunst/sport (tennis, golf, ratsutamine)/teater/internet/ lilleseade - vastavalt järelpärimisele. Nt: Intensiivne inglise keele kursus+Golf – 4 inglise keele tundi päeval+golf professionaalse sportlasega.

Õppimine ja elamine õpetaja perekonnas: 20 tundi nädalas, iga nädal – ekskursioon õpetajaga+gof/ratsutamine/tennis/jalgpall, minekud kinno, restoranidesse, jne. On võimalik valida programmitüübi:

 • Üldkeel
 • Akadeemiline keel
 • Ärikeel
 • Erialane keel

Suvekursus: 4 inglise keele tundi hommikul, üritused ja ekskursioonid (York, London, Edinburgh, the Lake District).

Intensiivne suvekursus: 4 inglise keele tundi hommikul, 3 inglise keele tundi päeval, üritused ja ekskursioonid (York, London, Edinburgh, the Lake District).

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

3) Colchester English Study Centre (Colchester)

Colchester on Inglismaa vanim linn! See on päris suur (161 000 inimest) ülikooli linn - siin asub University of Essex. London ja Cambridge ei ole kauge – ainult 50 minutit rongiga.

COLCHESTER ENGLISH STUDY CENTRE tegutseb peaaegi 40 aastat – see oli asutatud 1969.aastal tuntud Oxford University Press kirjastuse poolt.

Kool pakub erinevaid erialakursusi: English for Managers, English for Doctors, English for Lawyers, English for Government Officials and Members of Parliament, English for Banking, English for Diplomats, jne.

Tunnid kestavad 50 minutit. Õppematerjalid on tasuta. Koolis on oma videotuba, kuulamiskeskus, raamatukogu, arvutiklass.

4) English in Chester (Chester)

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

5) Harrogate Tutorial College (Harrogate)

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

6) International House Newcastle (Newcastle)

7) Kingsway English Centre (Worcester)

  Worcester on imeilus linn, kus elab 95,000 inimest. See linn asub kesk-Inglismaal, 40 km Birminghamist ja 150 km Londonist. Siin on oma vanaaegne katedraal, mis oli ehitatud 11. sajandil ja Severn jõgi, mis on kõige pikem jõgi Inglismaal. Worcester on Edward Elgar`i, tuntud inglise helilooja, sünnilinn ja samuti asub siin maailmakuulus Royal Worcester portselanitehas. Vaadata, külastada ja nautida on siin kindlasti palju. 
 
  Kingsway English Centre oli asutatud 1988.aastal.
See on perekonnale kuuluv kool, mis ei ole suur – keskmine õpilaste arv nädalas on 22. See tähendab seda, et klassiruumid on väiksed ja mõnusad, aga kõik õpetajad mäletavad Teie eesnime ja arvestavad Teie individuaalseid omadusi. Minimaalne õpilaste vanus on 21. Õpilaste keskmine vanus on 34.
  Kool ei tee vähimatki allahindlust kvaliteedi osas ja kooli esindajad teevad kõike selleks, et kõik nende teeninduses oleks suurepärane. “Kvaliteedi ahel” alustab siis, kui õpilase registreerimisvorm saadetakse kooli ja kestab seni, kui õpilane on juba “endine Kingsway õpilane”. Tähelepanu detailidele on nähtav iga kooli teeninduse aspektis: vastuvõtmine lennujaamas, majutus kohalikes perekondades, õpetamine, kooli valdused, mugavused, meelelahutusprogramm – selles koolis kõik need elemendid on väga kõrgel tasemel.
  
  Meelelahutusprogramm on väga huvitav ja mitmekülgne. Iga nädal toimuvad erinevad ekskursioonid (kindlasti 1 kord nädalas, mõnikord tihedamini) – Birminghamisse, Oxfordi, Walesi, Londonisse, Manchesterisse... Korraldatakse külastusi kontsertidele, liuväljakule, muuseumidesse, boulingusse ja pubidesse! Kooli moto on English Only please, ehk Ainult inglise keeles palun. Ja selle eesmärgi saavutamiseks korraldatakse igal reedel mõnus õhtusöök kohalikus esimese klassi restoranis (mis on hinna sees!) koos kooli õpetajatega ja grupikaaslastega, nii et isiklik kontakt õpilaste ja õpetajate vahel on väga tugev ning suhtlemist keelekandjatega on rohkesti, mis on väga tähtis element keeleõppe protsessis.
 
  Koolihoone on ilus ja avar ning ajalooline – see oli ehitatud 18.sajandil. See asub Worcester`i peatänaval just linna raamatukogu ja kunstigalerii vastas, jalutuskäigu kaugusel rongijaamast ja kesklinna kaubakeskusest. Kuigi väljastpoolt koolihoone on vanaaegne, selle interjöör on moderniseeritud väga kõrge standardi järgi ja kõik kooli toad on kaasajastatud. Koolis on 11 klassituba, raamatukogu, köök, Internet-kohvik, arvutituba, puhketuba, terrass ja isegi aed! WI-FI on siin ka olemas.
 
Kursused:
·        Standardne inglise keel – nädalas on 29 tundi. Õppetöö toimub minirühmades – maks. 8 inimest. Prioriteediks on rääkimis- ja kuulamisoskuse arendamine. Samuti täiendatakse hääldust. Tundides on õpilastel alati palju võimalusi rääkimiseks. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Ärikeel – nädalas on 26 tundi (15 tundi üldkeelt + 11 tundi ärikeelt) See kursus koosneb üldkeele ja ärikeele tundidest. Ärikeele puhul õppetöö toimub rühmades, kus on maksimaalselt 4 inimest. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Standardne inglise keel rühmas + individuaaltunnid – nädalas on 26 tundi (15 rühmatundi + 11 individuaaltundi). Õppetöö toimub minirühmades – maks. 4-6 inimest. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Ärikeel rühmas +  individuaaltunnid – nädalas on 26 tundi (11 rühmatundi + 15 individuaaltundi). Õppetöö toimub minirühmades – maks. 2-4 inimest. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Individuaaltunnid – 26 individuaaltundi nädalas kahe erineva õpetajaga. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Ettevalmistus eksamiks (TOEIC) + ärikeel – see on väga hea võimalus parandada oma keeleoskust minimaalse ajaperioodi jooksul. Kursuse maksimaalne pikkus on 1 nädal. 24 tundi nädalas (12 tundi eksamiettevalmistust + 12 tundi ärikeelt). Rühmas on maks. 4 inimest. Kursuse esimesel esmaspäeval toimub tasuta häälduse tund (45 min)!
·        Inglise keel juhtivtöötajatele – kavandatud inimestele, kes töötavad juhtivametites sellistel erialadel nagu poliitika, meditsiin, majandus, õigus, jne.
 
Majutus:
On olemas 3 majutusliiki – “Standardne”(oma magamistuba), “Preemium”(oma magamistuba) ja “Kõrgema standardi”(oma magamistuba ja vannituba väga suures majas ja prestii˛ses elurajoonis). Kõik majutajad pakuvad hommiku- ja õhtusöögi nädala jooksul, ja kolm toidukorda nädalavahetusel.
Samuti on võimalik elada hotellis.
Veel üks oluline asi – Kingsway English Centre on ainuke inglise keele kool Worcester`is, mis tähendab seda, et õpilased on siin alatu teretulnud – need on selle linna väärtuslikud ja huvitavad külastajad.
 
8) Manchester Academy of English (Manchester)

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

9) Saint George International (London)

Kõrgetasemeline keeltekool Londoni kesklinnas, mis pakub väga erinevaid inglise keele programme. Majutust Inglise perekonnas on võimalik valida ainult hommikusöögiga või koos hommiku- ja õhtusöögiga. Lisaks peremajutusele on võimalik elada ka ühiselamus või hotellis.

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

10) The English Language Centre (York)

Pilte koolist ja linnast leiate SIIT!

11) Torquay International School (Torquay)

12) Wimbledon School of English (Wimbledon, London)

Kõrgetasemeline keeltekool, mis pakub väga erinevaid inglise keele programme. Asub ilusas Londoni äärelinnas – Wimbledon`is.

Küsige lisainformatsiooni ja hinnapakkumist koolitus@dialoog.ee


Üles