Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Keeleõpe


    Keeleõpe Dialoogis koosneb:

    1. Keeleõpe Eestis A) Lastele vanuses  4 - 16. a.

                               B) Täiskasvanutele 

                               C) Senioridele

    2. Keeleõpe Dialoogi kaudu rahvusvahalistes keelte koolides  (Inglismaal, Saksamaal, Prantsusmaal, Venemaal, Itaalias jne)

                               A) Lastele ja noortele 

                               B) Täiskasvanutele 

                               C) Lastele koos vanematega

                               D) Seniooridele

  3. Keeleõpe välismaalestele  Tallinnas, Tartus,  Narvas, 

                                A) Eesti keel

                                B) Vene keel                            

 Dialoogis  Laste keeltekoolis ja Täiskasvanute kursustel saab õppida auditoorselt eesti, inglise, saksa, vene, soome, rootsi, norra, taani, prantsuse, hispaania, itaalia ja läti keelt. Skypi abil võib ka õppida peale nimetatud veel paljud muud keeli nagu poola, ungari, türgi, jaapani,hiina, armeenia, gruusia ja muud keeled.

Inglise, saksa ja eesti keelt on võimalik õppida kuuel tasemel  lähtudes Euroopa keeleõppe raamdokumendi keeleoskuse tasemetele (A1,A2, B1, B2, C1, C2). Teisi keeli võivad õppima
tulla algajad  (A1), veidi õppinuid (A2) ja kesktaseme õppijad (B1).


Kogu õppeaasta algavad uued rühmad ja eratunnid, kuid aastased  kursused algavad enamasti septembris ja lõpevad mais-juunis. Rühmaga saab aga liituda ka vahepealsel ajal, vastavalt keeleoskuse tasemele, mille saatekindlaks teha meie juures testides. 120-tunnised intensiivkursused ning 60-tunnised suhtluskursused kestavad ühe semestri – septembrist jaanuari lõppuni või veebruarist mai lõppuni. Veel lühemale ajale mahutatud intensiivkursused toimuvad suvel, nõudmise korral ka muul ajal.

Peame oluliseks, et õppijatel oleks kasutada tänapäevased õppematerjalid.  Enamasti saavad õpilased originaalmaterjalid – õpiku, töövihiku, mõnel kursusel ka CD. Keel on muutuv nähtus, seega pöörame suurt tähelepanu keeleõppe materjalide ja meetodite ajakohasusele ja värskusele. 


  Viimastel aastatel väga nõutav inividuaalne õppevorm auditoorselt ja Skype abil. Koolituse programm koostatakse lähtudes Teie vajadustest ja Teie töögrafikust. Õpetaja ainult Teie päralt ja õppija saab ise valida õppetöö toimumise aja ja intensiivsuse, samuti kursuse teemad ja mahu.Individuaalselt võivad õppida nii täiskasvanud kui lapsed. 


Asutustele pakume võimalust tellida töötajate koolitus oma ruumidesse  või saata õppijad meie klassi. Korralik eeltestimine  võimaldab moodustada asutusel väiksed (3 - 5 õppijad) ja suuremad
(6-10 õppijad) rühmad vastavalt nende oskustele ja vajadustele, mis annab  väga  kõrge koolituse tulemus.

Mis peamine – keele õppimine toimugu rõõmuga.


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL