Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Koolituskeskus


Koolituskeskus Dialoog on keeleõppega tegelenud juba 27 aastat. 1. septembril 2016 alustame 28 õppeaasta! See aeg on andnud meile piisava kogemuse, et pakkuda õpilastele kvaliteetset keeleõpet. 

Koolituskeskus Dialoog kuulub Eesti parimate koolitusfirmade hulka.

Meil on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud  koolitusluba eesti keele õpetamiseks. Teised koolitused on registreeritud Majandusregistris. Laste keeltekeskuse programmid on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi Infosüsteemis.

Õppetunnid toimuvad mugavates ning nüüdisaegse õppetehnikaga sisustatud ruumides. Kaks meie õppeklassidest asub Tallinna kesklinnas, Narvas on kolm klassiruumi. Tartu koolituskeskusel on kolm õppeklassi aadressidel. Tundide vaheajal pakume kohvi või teed.

Õppematerjalid on tänapäevased ja aitavad luua põnevat õppeprotsessi. Õpetajad kasutavad ka mitmesugust lisamaterjali. Inglise keele õppematerjale toome sisse Suurbritanniast, saksa keele õpikuid Saksamaalt, itaalia keele õpikuid Itaaliast,  soome keele õpikuid Soomest, vene keele õppematerjale Venemaalt.  See tähendab, et  saame oma kursustel pakkuda parimat ja uusimat valikut  õppematerjale. 

Eesti keele õpetamisel teeme kõik, et õpetada keelt tulemuslikumalt ning aidata meie õpilastel edukalt sooritada vajalik tasemeeksam.


Me sõlmime kõikide õppijatega koolituslepingu. Kliendi soovil lisame lepingule maksegraafiku, mille alusel võib õppetasu maksta osade kaupa kogu kursuse kestel. Kursuse kaks esimest õppepäeva on prooviaeg, mil võite otsustada, kas õpperühm, õpetaja, metoodika, õppematerjalid ja kursuse tase Teile sobivad. Nendel päevadel on Teil õigus üle minna teise rühma, esitada avaldus raha tagastamiseks (summast arvestatakse maha kahe õppepäeva tasu) või katkestada sõlmitud leping.
Meil on mitmesuguseid soodustusi eraisikutele, peredele ning püsiklientidele.

Tunniplaan on mitmekesine, kindlasti leiate sealt endale midagi vajalikku ja huvitavat. Kursusi on algamas aasta läbi – õpihimu ei valda inimest mitte ainult sügisel!

Tere tulemast Dialoogi õppima!


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL