Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Koolituskeskus


Koolituskeskus Dialoog on keeleõppega tegelenud juba 29 aastat. 1. septembril 2018 alustame 30. õppeaastat! See aeg on andnud meile piisava kogemuse, et pakkuda õpilastele kvaliteetset keeleõpet. 

Koolituskeskus Dialoog kuulub Eesti parimate koolitusfirmade hulka.

Meil saab õppida eesti, inglise, vene, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania, soome, norra, rootsi keeli. Keeli võib omandada auditoorselt Tartus, Tallinnas ja Narvas. Dialoogi kaudu võib sõita välismaale õppima rahvusvahelistesse keelekoolidesse ja omandada  keelt Inglismaal, Saksamaal, Prantsusmaal, Venemaal, Itaalias või teistes riikides - meil on head partnerid igal pool maailmas.

Juba 20 aastat saab Dialoogis õppida raamatupidamist. Me viime läbi koolitusi ka õpetajatele, sügisest 2018 hakkavad Dialoogis toimuma ettevõtluse ja seadusandluse koolitused.

Meil on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud  koolitusluba eesti keele õpetamiseks. Teised koolitused on registreeritud Majandusregistris. Laste keeltekeskuse õppekavad on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi Infosüsteemis.

Õppetunnid toimuvad mugavates ning nüüdisaegse õppetehnikaga sisustatud ruumides. Kaks meie õppeklassidest asub Tallinna kesklinnas, Narvas on kolm klassiruumi. Tartu koolituskeskusel on kolm õppeklassi. Tundide vaheajal pakume kohvi või teed.

Õppematerjalid on tänapäevased ja aitavad luua põnevat õppeprotsessi. Õpetajad kasutavad ka mitmesugust lisamaterjali. Inglise keele õppematerjale toome sisse Suurbritanniast, saksa keele õpikuid Saksamaalt, itaalia keele õpikuid Itaaliast,  soome keele õpikuid Soomest, vene keele õppematerjale Venemaalt.  See tähendab, et  saame oma kursustel pakkuda parimat ja uusimat valikut  õppematerjale. 

Eesti keele õpetamisel teeme kõik, et õpetada keelt tulemuslikumalt, ning aidata meie õpilastel edukalt sooritada vajalik tasemeeksam.


Koolituse valikul peate Te tutvuma Dialoogi õppetingimustega. Tuleb ka konsulteerida koolituste korraldajaga ja vajadusel tegema testi, et valida õige tase. Koolituste korraldaja lisab Teie avaldusele teie vahel kokku lepitud maksegraafiku, mille alusel võib õppetasu maksta osade kaupa kogu kursuse kestel.
Meil on mitmesuguseid soodustusi eraisikutele, peredele ning püsiklientidele.

Tunniplaan on mitmekesine, kindlasti leiate sealt endale midagi vajalikku ja huvitavat. Kursused on toimumas aasta läbi – õpihimu ei valda inimest mitte ainult sügisel!

Tere tulemast Dialoogi õppima!


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL