Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Individuaalne keeleõpe


Keeleõpe auditoorselt 

Kui olete väga hõivatud inimene või töötate vahetustega ning seetõttu pole Teil võimalik regulaarselt rühmatundides osaleda, siis võite õppida individuaalselt. Eriti sobib individuaalne kursus inimestele, kes soovivad õppida spetsiaalselt neile koostatud programmi järgi. Iga rühma ainekavas on teemasid, mis ei pruugi huvi pakkuda igale osavõtjale. On ka grammatika aspekte, mis mõnele osalejale huvi ei paku, kuid mida teised peavad vajalikuks.

Individuaalõppe korral otsustate Teie ise, mida, kui palju ja millise intensiivsusega soovite õppida. Õpetaja pühendub ainult Teile ja juhib enim tähelepanu just nendele keeleõppe tahkudele, mis on Teile kõige olulisemad. Individuaalselt saab õppida eesti, inglise, vene, soome, saksa keeli. Individuaaltunnid toimuvad tavaliselt meie koolituskeskuse ruumides Teile sobival ajal.

Korraga tuleb tellida vähemalt 20 tundi. Tunnid toimuvad paariti, s.t. 2 akadeemilist tundi korraga. Õppija otsustab, kas ta osaleb tundides kord nädalas ning koolitus kestab 5 nädalat või soovib ta õppida iga päev ning nädalaga läbitakse kõik 20 tundi. Võib valida ka mõne muu sageduse.

Esimene kohtumine õpetaja ja koolituse korraldajaga toimub meie büroos. See on tasuta ning tundide arvestusse ei lähe. Esimesel kohtumisel selgitatakse välja õppija keeleõppe vajadused, testi ja vestlusega määratakse tema keeleoskuse tase, uuritakse tema õppimiskogemusi, hoiakuid ja harjumusi ning valitakse sobivad õpikud. Oluline on teada, mitu tundi päevas või nädalas võib õppija iseseislalt õppimisele pühendada. Sellele toetudes koostab õpetaja õppija individuaalse õppekava vähemalt 20 tunni ulatuses. 

Keeleõpe Skype abil

Viimastel aastatel väga nõutav inividuaalne õppevorm Skype abil, kus ei ole vaja elada õpetajaga samas linnas ja isegi mitte samas riigis. Skype abil võib õppida vahepeal komandeeringu või puhkuse ajal – sel juhul tavaline auditoorne töö asendatakse teatud perioodil tööga skype abil.

Dialoogis õppis saksa keel õpilane Võrust õpetajaga (keelekandjaga) Tallinnast; Tartu neiu omandas soome keele õpetajaga Soomest; Moskvas elav inimene tellis Dialoogis eesti keele tunnid Skypes Tallinnas elava õpetaja juures. Selline õpetamise vorm areneb kiiresti, kuna sel juhul ei kulu aega ja raha transpordile. Samuti sobib see hästi inimestele, kelle liikumisvõimalused on piiratud mõlemapoolselt – nii õpilasel, kuid ka õpetajal.

Peame oluliseks, et õppijatel oleksid kasutada tänapäevased õppematerjalid.  Enamasti saavad õpilased originaalmaterjalid – õpiku, töövihiku, mõnel kursusel ka CD. Keel on pidevas muutumises, mistõttu pöörame suurt tähelepanu keeleõppematerjalide ja meetodite ajakohasusele ja värskusele.


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL